UUEL AASTAL UUE HOOGA!

UUEL AASTAL UUE HOOGA! Uuest aastast on korrastatud võistlusrajad ja valminud on uus edetabel. Tule ja pane ennast proovile! Varajase tellija soodustus -10% kuni 31.03.2020, broneerimisel kasuta sooduskoodi ,,MÄRG”. Üliõpilaste soodustus (õpilaskaardi ettenäitamisel) E-N -20%.

ELAMUS ON SEE MIS LOEB!

Sünnipäev sõpradega Soovid oma sõbrale sünnipäevaks midagi erilist kinkida – üks mõnusalt aktiivne päev Saare Safariga annab selleks suurepärase võimaluse.  Meilt on autod ja ettevalmistatud rajad  – põnev ja meeleolukas päev on garanteeritud ning õhtul sõpradega on mida meenutada 🙂 Vaata lisaks https://saaresafari.eu/teenused/ Kingitus sõbrale sünnipäevaks Saare Safarilt – põnevus, seiklus, meeleolu!

MEELEOLUKAS SEIKLUS SAARE SAFARIGA!

MEELEOLUKAS SEIKLUS SAARE SAFARIGA! Sul on suvepäevad või puhkus Eestis, ööbimine Saaremaal Kuressaare SPA-s. hotellis, puhkemajas, kämpingus või hoopis mõni muu majutus Saaremaal ning soovid, et see oleks põnev, lõbus ja meeldejääv aktiivne puhkus? Pakume teile ainulaadset ja lahedat meelelahutust Jeepidega Saaremaa maastikel ja karjäärides. Saare Safari seiklus pole ainult meestele vaid ka naistele ja …

MEELEOLUKAS SEIKLUS SAARE SAFARIGA! Read More »